فضای‌کار اشتراکی

زندگی و کار در ایستگاه تکامل زندگی و کار که با استاندارد های مناسب و به روز طراحی و ساخته شده است که با حضور افراد کارآفرین و نخبه ایرانی با نگاهی خلاقانه به مسائل و چالش برانگیز فرصت بی نظیری برای توسعه شبکه ارتباطی، اشتراک ایده ها و تجربه ها و موفقیت فریلنسر ها، استارتاپ ها و بنیان گذاران و شرکت های دانش بنیان است که می تواند در این فضای پویا و هم افزا از امکاناتی فراتر از یک دفتر کار بهره مند شوند و قله های موفقیت در زندگی و کار را فتح کنند.

فضای کار اشتراکی صبا امکان استفاده از مشاوران زبده ی کسب و کار، اشتراک دانش و تجربه بین افراد مستعد، توانمند و موفق و کاهش هزینه اداره یک دفتر کار را فراهم می کند و در مسیر موفقیت برای جذب سرمایه گذاران مناسب در کنار شماست.

✔ ایستگاه تکامل زندگی و کار

جامعه کوچک ما

ما برای ساختن یک جامعه از اعضای فضای کار اشتراکی صبا به دنبال ایجاد ویژگی‌ها و ارزش‌های مشترک هستیم که برای این مهم رویدادهای جذاب و مفرح در نظر گرفته‌ایم. برای ارتقای آنچه که جامعه کوچک ما می‌نامیم جلساتی منظم برای بررسی مشکلات کاری افراد عضو این جامعه برگزار می‌کنیم تا در کنار تقویت جامعه کوچک خود به اهمیت تک‌تک افراد برای رسیدن به اهداف بزرگ و متعالی خود آگاهی بهتری پیدا کنیم.

فضای کار استاندارد

صبا عناصر کار و زندگی را توامان به صورت یکپارچه برای اعضای این جامعه کوچک فراهم کرده است که در کنار استفاده از امکانات به روز و استاندارد محیط کاری، فضایی مناسب برای کسب آرامش، استراحت روح و جسم و شکوفایی یک کارآفرین مهیا باشد در همین راستا با استفاده از برنامه مدیریت جامع فضای کار اشتراکی گیلیم امکان استفاده از همه امکانات به صورت اتوماسیون فراهم کرده است.

فرآیند دانش افزایی

فضای کار اشتراکی صبا در اندیشه تکامل زندگی و کار، کارگاه ها و دوره های آموزشی استاندارد و منحصر به فردی برای کسب مهارت و تجربه های جدید و مورد نیاز در مسیر موفقیت زندگی و کار برنامه ریزی کرده است و با برگزاری این جلسات و دوره ها در مسیر پیشرفت خلق و رشد در کنار شماست.

✔ محیط کار متفاوت و پویا

✔ امکانات پایه:

میز و صندلی کار اشتراکی
اتاق جلسات مختلف
اینترنت پرسرعت
کافه بازی های فکری
اتاق مکالمه
آشپزخانه اشتراکی
لاکر

✔ امکانات ویژه :

بام سبز
مینی گلف و فوتبال دستی
اتاق کنفرانس
لاکر اختصاصی
کدپستی اختصاصی
خط تلفن اختصاصی

✔ طرح ها:

شرکت‌ها و سازمان‌ها

دفتر کار اختصاصی
اتاق کنفرانس
کدپستی اختصاصی
اتاق جلسات
برگزاری رویداد در بام سبز
آشپزخانه اشتراکی

فریلنسر ها

میز و صندلی اداری و لاکر
اتاق جلسات
کافه بازی های فکری
اینترنت
بام سبز
مینی گلف و فوتبال دستی
آشپزخانه اشتراکی
اتاق مکالمه

استارت‌آپ ها

میز و صندلی اداری و لاکر
لاکر اضافه اختصاصی
اتاق جلسات
اتاق کنفرانس
کدپستی اختصاصی
خط تلفن اختصاصی
آشپزخانه اشتراکی
اتاق مکالمه
اینترنت پرسرعت

سوالات متداول

فهرست